Підготовка до школи

Підготовка до першого класу важливий етап дорослішання та адаптації. Школа значно відрізняється від дитячого садка, тому важливо підготувати дитину. Майбутній учень повинен вміти читати, рахувати, писати і бути психологічно готовим до нового середовища.

Про курс:
Курси підготовки до школи націлені на розвиток загальноосвітніх знань. На заняттях, в ігровій формі, дитина зможе познайомитися з числами і цифрами, додаванням і відніманням. А також вивчить алфавіт і навчиться читати і писати. Педагог познайомить ваше чадо з основними уявленнями про природу, навколишнє середовище, культуру нашого народу і інші предмети загального кругозору. Завдяки підготовці до школи дитина стане більш дисциплінованою та зможе легше адаптуватися до першого класу.
Перевага індивідуальних занять
Дітям у віці до першого класу складно концентрувати увагу на заняттях тривалий проміжок часу. Саме на індивідуальних заняттях викладач зацікавить вашу дитини в навчаний. Заняття проходять в ігровій формі, тому дитина не буде відволікатися від уроку.
Переваги роботи в групі або в дуеті
Завдяки суперництву в групі учні прагнуть показувати високі результати навчання; постійний графік занять сприяє виробленню дисципліни; в групах діти одного рівня, тому всі йдуть в одному темпі, що для всіх комфортний; підвищення відповідальності перед одногрупниками мотивує виконувати домашнє заняття вчасно.
Форми оплати
За місяць
Ви можете купувати абонемент відразу на місяць, оплачуючи 8 занять. І цілий місяць не турбуватись за оплату.
За тиждень
Ви можете оплачувати заняття за тиждень, тобто 2 заняття. Обрайте будь-який зручний для вас формат оплати!
За заняття
Сплачуйте кожен урок окремо. Незалежно від форми оплати - ціна не змінюється.
Отримай знижку!
Крути барабан і забери знижку на навчання з нами! У Вас є можливість виграти знижку від школи «best studying»!

Напишіть нам

Оперативно та якісно відповімо на всі питання та пропозиції. Чекаємо на ваші звернення!