Отзывы

Раді поділитися відгуками. Адже краще нас про навчанні можуть сказати тільки наші учні!

Курси/напрямки
Максим
Дякую, за підготовку до ЗНО викладачеві Ользі. Навчання було комфортним і головне результативним. Всі теми з математики мені докладно пояснили та показали різні варіанти вирішення завдань. Ми пропрацювали, велику кількість, прототипів завдань, що були на ЗНО. Завдяки цьому я не розгубився на іспиті та зміг вирішити всі завдання. Дуже вдячний, за підготовку з таким висококваліфікованим педагогом!
2021-08-29 18:47:30
Євген
Дуже сподобався курс з підготовки до ЗНО з біології. Доступне пояснення важких тем, короткі конспекти, де немаэ зайвої інформації, цікаве домашнє завдання. За 9 місяців ми пройшли всю програму, що необхідна для ЗНО. Спасибі величезне, викладачеві та вашій школі за результативне навчання!
2021-08-29 18:46:59
Аня
Викладач Івана знайшла зі мною спільну мову. І зробила підготовку до ЗНО з української літератури цікавою. Література відкрилася для мене з нового боку, мені приносило задоволення розбирати твори на заняттях. А за допомогою конструкцій, що запропонував викладач мій твір став оригінальним і приніс максимальний бал на ЗНО. Ще мені сподобалося, що на уроках у квітні ми оновили в пам'яті весь пройдений матеріал. І на іспиті у мене не виникло труднощів ні на одному завданні.
2021-08-29 18:45:45
Микита
Відмінний викладач! Підготував мене до ДПА з англійської мови з нуля. У школі була оцінка 6 балів, ДПА ж здав на 10 балів. Раніше теж займався з репетитором, але це не дало мені таких результатів, дуже радий, що вибрав цю школу і не помилився. Величезне дякую!
2021-08-29 18:45:05
Андрій
Сподобалося, що навчання онлайн було на зручній ля мене платформі. Викладач, який готував мене до здачі іспиту з математики відмінно знає свій предмет. Програма по якій ми займалися складена під мій рівень знань. Тому теми, які мені важко давалися - ми вивчали довше. Завдяки цьому підготовка була якісною, і ми пройшли та все теми з математики з 6 по 11 клас. Навчанням я дуже задоволений, іспит склав вище ніж, очікував.
2021-08-29 18:43:58